top of page
Dmuchane zjeżdżalnie
ZASADY KORZYSTANIA Z URZĄDZEŃ

kilka słów o nas...

Zorbing
EuroBungee

Reprezentujmy firmę Cool'ki, która ma w swojej ofercie zabezpieczenie imprez plenerowych wspaniałą zabawą. Oferujemy niezapomniane przeżycia podczas korzystania z naszych kul wodnych Water-ball jak i sferycznych Zorbing, dmuchanych zamków i zameczków - oferta dla najmłodszych, parku trampolin i eurobungee jak również z pełnego asertymentu gastronomicznego (lody, poprcorn, wata cukrowa, napoje ciełe i zimne, grillady, itp..)

Jesteśmy ogromnie zainteresowani podjęciem z Państwem wszelako rozumianej współpracy przy organizacji różnych imprez okolicznościowych: Dni Miasta /Dzielnicy, pikniki rodzinne i wiele innych, o których planach zazwyczaj wiedzą tylko organizatorzy ;)

Firma posiada wszystkie potrzebne certyfikaty i atesty na urządzenia jak rownież aktualne ubezpiecznie.

Koszt wynajęcia zależny jest od ilości urządzeń i czasu imprezy, podstawowa stawka wyliczona jest na ok. 5godz (10h-15h).

Cennik jest rewizowany za każdym razem po wstępnych informacjach dotyczących czasu imprezy i po obejrzeniu miejsca gdzie ma się odbyć.

Inną formą wynajmu wybieraną przez naszych klientów są wejściowki biletowane, praktyczne i z niewielkim wkładem organizatora.

W obydwu przypadkach możemy partycypować przy organizacji różnego rodzaju konkursów proponując organizatorom kilka biletów jako dodatkowe nagrody dla zwycięzców :)

Sferyczna kula zorba może być wspaniałą niespodzianka dla wszystkich gości w szczególności dla najmłodszych pociech.. ;) to naprawdę robi duże wrażenie..

Pragnę jeszcze zaznaczyć, że pogoda nie gra większej roli przy naszej działalności.. Mamy praktykę przy ustawianiu naszych kul zarówno na halach sportowych, salach na przyjęcia okolicznościowe, ogródkach jak i na basenach (również krytych).

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, mail'owy bądź telefoniczny.

WaterBall
Zorbing - Rampa
bottom of page