top of page

nasze usługi

Usługi, które świadczy firma są całkowicie nowe na polskim rynku branży sportowo - rekreacyjnej. Dotąd niespotykane duże kule, budzą ciekawość a zarazem ogromne zainteresowanie oraz chęć zabawy i skorzystania. Świadczymy usługi o podwójnym przekroju zarówno B2B (możliwość rezerwowania terminów na imprezy z dużymi firmami w wybranym przez nich miejscu i czasie) jak i B2C (usługi dla wszystkich osób prywatnych).  Oferta skierowana jest w szczególności do dzieci i młodzieży, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich jak i wyższych. Proponujemy możliwość umawiania się na prywatne imprezy okolicznościowe u klienta tj. urodziny, rocznice, 18-stki, wieczory kawalerskie (panieńskie również), wesela, czy różne inne imprezy o podobnym charakterze.

Jesteśmy w stanie zapewnić rownież pełną gastronomię : grillady, napoje chłodzone lub gorące, lody jak rownież niezastąpione podczas każdej imprezy watę cukrową i popcorn.

Zabawa polega na staczaniu się ze zbocza lub lekkiego wzniesienia w nadmuchiwanej, podwójnej i odpornej na uszkodzenia kuli „Zorba”. W przypadku płaskich powierzchni, kula toczona jest przez obsługę urządzenia po specjalnie wydzielonym terenie.

Nadmuchiwane, bardzo cienkie, a zarazem wytrzymałe kule, umożliwiają uczestnikom chodzenie, a nawet bieganie po wodzie. Pływanie w piłce water-ball zarówno w basenie jak i nad dużymi zbiornikami wodnymi takimi jak: zalew, jezioro.

Dmuchane zamki, trampoliny i zjeżdżalnie. Mniejsze i giganty. Bajkowa tematyka, duże gabaryty i 45’ kąt nachylenia ślizgu. To wszystko sprawia, że ta klasyczna zjeżdżalnia wciąż jest bardzo popularna.

Jedno z najpopularniejszych urządzeń rozrywkowych. W pełni bezpieczne, a jednocześnie dostarczające niesamowitych wrażeń, dzięki skokom i akrobacjom wykonywanym do wysokości 8m. Na urządzeniu mogą bawić się zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.

bottom of page